March 2012

Welcome spring!

26. march 2012 at 11:25 | Lorraine of the Damned |  Bláznivá fotografka.
.Konečně nebudeme muset chodit nabalení jako pumpy, nebudeme muset nosit ty odporný kulichy a čepice, žádné rukavice, šály a odporné kozačky. Jestli mi zima bude chybět? Asi ne, jelikož zima tady u nás byla na prd. Žádný sníh, jenom bláto, zbytek listí a děšť. Těšila jsemse až postavíme obrovského sněhuláka, ale ten by vydržel asi jen den, jelikož jediný den, kdy pořádně nasněžilo jsme byli dlouho ve škole, a než jsme vyšli ven bylo po sněhu. Všichni jsme se strašně těšili na obrovskou koulovačku, ale místo toho jsme s tou troškou sněhu nabrali i bláto, listí a dokonce trávu, takže ne, zima mi chybět opravdu nebude.

.Na jaro se moc těším, jelikož již teďka je dost teplo (na to, že je teprve konec března) a nedokážu si představit, jak bude v létě. Možná, že bych se měla trošku opálit, abych nebyla pořád tak bledá! :DSbohem dlouhá noci.

21. march 2012 at 19:05 | Lorraine of the Damned |  Šiblý řechtající se kůň.
Za několik dní se mění čas, sbohem dlouhá noci, budu mít zase obrovské kruhy pod očima.

Probudila jsem se kvůli Slunci, které mi svítilo do očí. Nepříjemné probuzení, a ještě k tomu to bylo v šest a v pondělí. Mohla jsem ještě půl hodiny spát, celou půl hodinu, ale místo toho jsem se zvedla, mrkla na mobil, přičemž jsem zjistila, že je vybitý tudíž mi nemohl zvonit budík. Koukla jsem se na hodiny, ale bez brýlí a ještě k tomu ráno jsem viděla opravdu hovno. Když jsem nevěděla kolik je hodin a bylo světlo, strašně jsem se lekla, že jsem zaspala. V mžiku jsem byla dole z postele a hledala nějaké hodiny. Běhala jsem po pokoji úplně zmatená, když mamka z ložnice zavolala: "Vždyť je teprve šest!?"

Začínám pochybovat o mé vymyšlené schopnosti, nevšímat si lidí, co mě nějakým, jakýmkoliv způsobem štvou (a že jich je)! Místo toho pořád dokola poslouchám celé cédéčko Nirvany, které jsem si v pondělí zázrakem nahrála do mobilu (když říkám zázrak, myslím tím, že jsem měla absolutně plnou paměťovku). Ve škole to byla děsná nuda, ale dostala jsem dobrou známku z matiky (další zázrak?) a možná si budu moct objednat tričko s jakoukoliv skupinou nebo líp, budu si moct vybrat obrázek, který mi na to tričko natisknou. Shrnu to, už od pondělka hledám na internetu co nejhezčí obrázek Nirvany nebo Guns N' Roses. Žádný pro mě není ten pravý. :D

Se zeměpisáři jsme šli v úterý na přednášku o Ekvádoru a Galapágách. Jakoby tam byli školy z celého Ústí a okolí. Já jsem si, jelikož je mi pořád zima vzala mikinu a bundu, a málem jsem se uvařila, jaké bylo vedro. Přednáška a film byli o nějakém chlapovi (ten mě moc nezajímal) myslím, že se jmenoval Adam. :D Procestoval Ekvádor a Galapágy a vše zdokumentoval. Řeknu vám, že na Velikonoce bych v Ekvádoru rozhodně být nechtěla. Chodí tam ve fialových kapucích (kabátech, pláštích…?) a různě se mučí. Všichni odvraceli hlavu, když si tam jeden chlap přivázal na záda kaktus. Když tam byl záběr na lachtana, někdo ze zadní řady chytře prohlásil: "Takhle to dopadá, když necháte psa dlouho ve vodě," a celej kulturák se rozesmál.

Přežila jsem všechny testy, které nám učitelé naslibovali, protože jsme psali jen dva. Je středa, dva dny do pátku. Yes! Byla jsem na Nefrologii - ledviny. Výsledky mám o něco lepší, ale zase to není tak dobrý, abych tam mohla přestat chodit, takže ve své podstatě je to pořád stejný. :D

Chci, aby zase rozkvetla.

12. march 2012 at 18:50 | Lorraine. |  Povídky.
Pokaždé, když pohlédnu na gerberu, kterou jsi mi dal, vybaví se mi chvíle strávené s tebou.
Jak jsme se drželi za ruce, povídali si, líbali se.
Vždy jsi mě dokázal rozesmát.
I v tom nejtěžším období, v těch nejhorších chvílích.
Vždy jsi stál při mně.
Chránil jsi mě a nikomu jsi nedovolil, aby se mě dotknul, aby mi ublížil.
Ale pak jsi to udělal ty.
Z nenadání jsi mě opustil.
Utekl si.
Zbabělče!
Proč si to udělal?
Slibovals, že budeme navždy spolu.
Říkals, že jsme pro sebe stvořeni.
Byli jsme pro sebe stvořeni, ale zkazils to.
Nevadí, život nekončí.
Já tu gerberu stále zalévám.
Chci totiž, aby zase rozkvetla.

Vaňovské vodopády.

8. march 2012 at 9:35 | Lorraine of the Damned |  Bláznivá fotografka.
Vaňovské vodopády v Ústí nad Labem. Poprvé jsem je viděla zamrzlé. Poprvé jsem měla foťák. ;)
.Hrad Střekov - foceno z jedné přírodní vyhlídky cestou na Vaňovské vodopády.

Zrcadlová krajina.

4. march 2012 at 8:35 | Lorraine of the Damned
Vyfoceno, když jsem byla ve Vysokých Tatrách. Okolí Štrbského plesa. ;)
Lorraine.